tęczowa dolina

Rainbow on the lake

Jest takie miejsce na Ziemi, które szczególnie ukochaliśmy.

Wśród Gór i Lasów, gdzie cisza rozbrzmiewa echem, a piękno karmi zmysły.

Przybyliśmy w to urokliwe miejsce, zostaliśmy gościnnie przyjęci przez Góry, Drzewa i Ptaki, zamieszkaliśmy, Żyjemy, Jesteśmy, Tu i Teraz…

Tęczowa Dolina, to Czarodziejska Kraina, położona w  Beskidzie Wyspowym,  malowniczej górskiej miejscowości Rozdziele, 65km na południowy wschód od Krakowa.

Wspólnie Tworzymy wysoko-wibracyjną przestrzeń dobrych myśli, słów i uczynków.

Możesz tutaj odnaleźć mądrość, spokój i ukojenie. Doświadczysz naszej wyjątkowej, uzdrawiającej kuchni wegetariańskiej przygotowywanej zgodnie z zasadą pięciu elementów w dużej części z ekologicznych surowców prosto z naszego ogrodu. 

Pogłębisz także swoją wiedzę i rozumienie świata, spotkasz przyjaciół, być może dane ci będzie nawiązać kontakt z duchami natury i innymi Istotami opiekującymi się tym Miejscem  🙂

Piękne widoki, czyste powietrze, dziewicza przyroda i cisza, sprawiają że jest to idealne miejsce na relaks i wypoczynek, regenerację, naukę, doświadczanie wszystkiego na co jesteś w stanie otworzyć swoje Serce… Tutaj czas płynie inaczej.

Jesteśmy Ośrodkiem Edukacyjno-Rozwojowym, w którym wspólnie uczymy się życia w harmonii ze sobą, ludźmi i naturą.  Tutaj odnajdujemy równowagę pomiędzy tym co ziemskie i tym co duchowe.

Organizujemy rozmaite warsztaty rozwoju osobistego, kursy, szkolenia, turnusy, oferujemy także możliwość pobytu indywidualnego.

Dysponujemy 17-toma miejscami noclegowymi, dużą salą warsztatową, pięknym ogrodem i wszystkim czego potrzebujesz aby twój pobyt u nas był komfortowy.

Na terenie ośrodka istnieje zakaz spożywania alkoholu i innych używek psychoaktywnych.

Jesteśmy Wegetarianami. Twożymy bezpieczną, świetlistą przestrzeń dla Ciebie…. dlatego prosimy o uszanowanie zasad naszego Domu 🙂

Doświadcz uzdrawiającej energii Tęczowej Doliny, dotknij Piękna, sprawdź co kryje się na końcu Tęczy…

ZAPRASZAMY